Z głębokim smutkiem otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Sabiny Fąfary, Sekretarza Zarządu Fundacji Opolsar. Słowa nie są w stanie wyrazić naszego żalu i współczucia wobec tej strasznej straty.

Sabina była nie tylko Członkiem Zarządu, ale również niezastąpionym skarbem dla naszej Fundacji. Jej oddanie, zaangażowanie i pasja były nieocenione, a wkład w nasze działania niezwykle ważny i pozostanie niezapomniany.

W tych trudnych chwilach pragniemy wyrazić najgłębsze kondolencje rodzinie oraz bliskim Sabiny. Jej śmierć to nie tylko strata dla OPOLSARU, ale także dla całej społeczności, którą dotykała swoją życzliwością i oddaniem.

Sabina pozostawiła trwały ślad w naszych sercach i pamięci. Jej dziedzictwo będzie kontynuowane poprzez nasze wysiłki i pracę, aby dążyć do celów, które razem wyznaczyliśmy.

W imieniu całej społeczności Fundacji OPOLSAR pragniemy wyrazić nasze najgłębsze wyrazy współczucia oraz podziękowania za wkład, jaki Sabina wniosła w naszą działalność. Będzie zawsze wspominana z szacunkiem i tęsknotą.

Ceremonia pożegnalna odbędzie się w Nakle 8.01.2024 r. o godzinie 12.00 w kościele parafialnym Św. Piotra i Pawła.

Z głębokim żalem,
Zarząd oraz wolontariusze Fundacji OPOLSAR.