Za nami wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji „Rycerskiego Dnia Dziecka” zorganizowanym na terenie zamku w Rogowie Opolskim.

Cieszymy się, że tak wielu uczestników odwiedziło nasze stoisko aktywnie biorąc udział w pokazach, chcąc dowiedzieć się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia życia – zarówno ludzi, jak i zwierząt. Wiedza i praktyczne umiejętności mogą kiedyś uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów Poczet Rodowy Zombik herbu Wytrwałość oraz partnera wydarzenia Rogów Opolski – Sołectwo za zaproszenie i możliwość bycia częścią tej pięknej inicjatywy.

Szczególne podziękowania składamy również mieszkańcom Rogowa Opolskiego za przepyszne domowe ciasta, którymi mogliśmy delektować się podczas wydarzenia. Wasze zaangażowanie i gościnność stworzyły wyjątkową, rodzinną atmosferę. Dziękujemy wszystkim za rozmowy, uśmiechy i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych wydarzeniach, gdzie razem będziemy promować bezpieczeństwo, edukację i wzajemną pomoc.