Święta za nami, a do nakielskiej remizy dopiero dzisiaj dotarł Mikołaj z długo wyczekiwanymi „prezentami” dla mieszkańców naszej gminy. Mikołajowi pomagały elfy z Zakładów Wapienniczych LHOIST oraz tarnowskiego Urzędu Gminy.

Od siebie dodamy, iż „prezentów” tych w przyszłym roku będzie przybywało, gdyż dzięki różnym projektom pisanym przez OSP JRS Nakło wspólnie z Gminą Tarnów Opolski, a także przy wsparciu lokalnego biznesu, planujemy docelowo utworzyć we wszystkich gminnych sołectwach sieć ogólnodostępnych defibrylatorów AED oraz przeszkolić mieszkańców w zakresie ich obsługi oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Warto śledzić nasze serwisy społecznościowe, w których będziemy na bieżąco informować o terminach organizacji naszych szkoleń oraz nowych miejscach lokalizacji defibrylatorów AED.

Dodamy, iż to nie koniec naszych działań realizowanych wspólnie z Wójtem Krzysztofem Mutzem, zmierzających do poprawy bezpieczeństwa oraz w trosce o zdrowie mieszkańców Gminy Tarnów Opolski. Ale o tym już innym razem…