Nasi ratownicy wraz z druhami OSP JRS Nakło wzięli udział w sobotnim „Pikniku z uśmiechem”, zorganizowanym w Tarnowie Opolskim przez Stowarzyszenie Flos, GOK w Tarnowie Opolskim, oraz Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu i WTZ Tarnów Opolski Fundacja DOM.

Po raz kolejny skorzystaliśmy z okazji do spędzenia czasu w fantastycznym gronie ludzi, którym mogliśmy jednocześnie przybliżyć tematykę związaną z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej i przedweterynaryjnej, pracą oraz wyposażeniem grup poszukiwawczo-ratowniczych, czy też szkoleniem psów wykorzystywanych do szukania zaginionych osób.

Tym razem nie psy ratownicze a Flos, nasz pies tropiący reprezentował OPOLSAR i OSP JRS Nakło, gdyż „Piknik z uśmiechem” został zorganizowany przez Stowarzyszenie Flos – organizację, dzięki której Flosia trafiła pod nasze skrzydła.

Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie, liczne pytania z Waszej strony oraz duże zainteresowanie naszym stanowiskiem. Do zobaczenia za rok!